Kaip Atblokuoti “TikTok”?

Kartais socialinių tinklų vartotojai susiduria su draudimu ar užblokavimu ir tai yra savotiška bausmė už taisyklių pažeidimą. Jei norite atblokuoti savo “TikTok” paskyrą, tačiau nežinote, kaip tai padaryti, esate tinkamoje vietoje. Mes pateiksime veiksmų sąrašą, kuriuos atlikę atblokuosite savo paskyrą “TikTok” platformoje.

Ką daryti, jei užblokuotas “TikTok”:

Susidūrę su paskyros blokavimu, pirmiausia turite išanalizuoti, kodėl taip galėjo nutikti. Jei “TikTok” užblokavo arba ištrynė puslapį, galite pabandyti jį atgaivinti atliekant šiuos veiksmus:

 • Nepriklausomai nuo to, kodėl puslapis buvo užrakintas, turite pabandyti atkurti slaptažodį, todėl yra svarbu, kad registracijos metu nurodytas el. pašto adresas ar telefono numeris būtų pasiekiamas.
 • Tada susisiekite tiesiogiai su administracija ir paaiškinkite priežastis. Paliekant užklausą reikia nurodyti prisijungimo vardą, el. paštą ar telefono numerį, prie kurio pridedamas puslapis. Kartais palaikymo tarnybai gali prireikti kitos informacijos, pvz., apytikslės registracijos ar paskutinio apsilankymo datos ir pan.
 • Paleiskite “TikTok” programą ir įveskite duomenis, kurie anksčiau buvo naudojami autorizuojant. Jei neturite prieigos prie slaptažodžio arba jį pamiršote, spauskite elementą „Padėsime“, kuris yra žemiau rakto įvesties eilutės.
 • Naujame lange pasirinkite galimą atkūrimo metodą – tai gali būti telefono numeris arba el. pašto adresas, susietas su jūsų paskyra. Įvedę visus reikiamus duomenis, spustelėkite rodyklės piktogramą.
 • Įveskite atitinkamame stulpelyje įvestą derinį ir jei užklausa pateikiama el. paštu, tada turite atidaryti laišką ir sekti nuorodą, kuri bus laiške. Tada ekrane pasirodys langas, kuriame būsite paraginti įvesti naują raktą.
 • Tada atsiranda langas, kuriame yra nurodyta, kad tokio puslapio nėra. Spustelėkite raudoną mygtuką „Atšaukti išjungimą“. Jei tai bus padaryta, naudotojo profilis turėtų būti atidarytas. Jei norite, slaptažodį galite pakeisti čia.

Įsidėmėkite:

 • Tik tas paskyras, kurios buvo ištrintos mažiau nei prieš 1 mėnesį, bus galima atrakinti. Po 30 dienų visa informacija dingsta visam laikui.
 • Jei puslapis buvo uždraustas dėl naudojimosi paslauga taisyklių pažeidimų, greičiausiai jis nebus grąžintas. Tokiu atveju turėsite užsiregistruoti dar kartą ir laikytis visų svetainės administracijos rekomendacijų.

“TikTok” blokavimo priežastys:

“TikTok”, kaip ir visose kitose viešose vietose, galioja elgesio normos. Svetainės administracija reguliariai atlieka darbus, siekdama nustatyti pažeidimo faktus, kovą su taisyklių pažeidėjais ir kita vartotojų veikla, kuri gali pakenkti programos veikimui ar reputacijai. Už bet kokį taisyklių pažeidimą, yra taikoma bausmė – blokavimas, kitaip “TikTok” draudimas, kuris gali būti nuolatinis arba laikinas. Nuolatinis blokavimas yra taikomas tiems, kurie šiurkščiai pažeidžia visas platformos elgesio taisykles. Laikinas blokavimas taikomas nedidelius pažeidimus padariusiems paskyros turėtojams ir tokiu atveju po tam tikro laiko profilis bus atrakintas.

Dažniausios draudimo gavimo priežastys:

 • Tų pačių veiksmų naudojimas norint apgauti patinkančius ženklus ar kitais tikslais. Socialiniai tinklai jau seniai naudoja savo atpažinimo sistemą. Jos darbas paremtas tam tikrais algoritmais, todėl jei reguliariai atliekate panašius veiksmus, pvz., kviečiate draugus ir pan., sistema gali tai pripažinti pažeidimu.
 • Prisijungimui naudojate skirtingus IP adresus, todėl svetainės administratorius bando apsaugoti vartotojo paskyrą nuo įsilaužimo ir gali ją užblokuoti.
 • Paslaugos taisyklių neatitinkančio slapyvardžio pasirinkimas.
 • Programos administravimo, pagalbinio personalo ar kitų vartotojų įžeidimas.
 • Įžeidžiančių, pornografinių ar kitų draudžiamų vaizdo įrašų paskelbimas.
 • Šlamšto siuntimas.

Norint išvengti tokių nepatogumų ir tam, kad nereikėtų ieškoti būdų, kaip atblokuoti “TikTok”, rekomenduojama perskaityti naudojimosi paslauga taisykles ir jų laikytis.