Geriausi belaidžių ausinių modeliai – kaip pasirinkti tinkamiausią?

Norint rasti puikias ausines, reikia atsižvelgti į tris dalykus: kur planuojate jas naudoti, kokios garso kokybės ieškote ir kiek esate pasiruošę išleisti pinigų. Yra tiek daug variantų, kurie skiriasi kokybe, kaina ir dizainu. Nesvarbu, ar jums reikia ausinių mokymuisi, mankštai ar tiesiog poilsiui, svarbu, kad jos būtų patogios ir teiktų aukštos raiškos garsą. Čia pateiktos septynios karščiausios ausinių naujienos, kurios padės jums susiaurinti paiešką ir surasti idealiausią ausinių porą.

 „Pixel Buds“ ausinės

Geros kainos ir patogių funkcijų turinčios „Pixel Buds“ ausinės yra verta kiekvieno išleisto cento investicija tiems, kuriems nereikia aukščiausio lygio garso kokybės. 20% lengvesnės už „Pixel Buds 2“ ir „Pixel Buds A“ yra vienos iš patogiausių ausinių, kurias galima nusipirkti. Kalbant apie pinigus, jų apie 85 eurų kaina yra neįtikėtina vertė „Android“ savininkams, norintiems gausiai integruotos muzikos klausymo patirties.

  • Prieš perkant: „Pixel Buds A“ pašalino ankstesnių versijų galimybę valdyti garsumą perbraukiant aukštyn arba žemyn ant ausinių. Jos taip pat nepalaiko belaidžio įkrovimo, todėl reikia USB jungties.

„Pixel Buds A“ leidžia lengvai bendrauti su „Google“ padėjėju. Kaip ir ankstesnėse „Pixel Buds“ modeliuose, A serijoje integruotas „Google“ padėjėjas, leidžiantis vartotojams bendrauti su juo per įmontuotą mikrofoną ar net girdėti, kaip padėjėjas garsiai skaito telefono pranešimus. „Google“ ausinėse taip pat įdiegta patentuota technologija, kuri automatiškai reguliuoja garsumą, atsižvelgdama į tai, kas vyksta aplink jus, atpažindama garsus, tokius kaip šunų lojimas ar verksmas. Deja, serijoje A vis dar trūksta garso kokybės. Nors „Pixel“ ausinėse jo tikrai pakanka, jie neprilygsta konkurentams rinkoje.

Įsigyti galite čia

„Apple“ entuziastams: „Apple AirPods Pro“ ausinės

Dėl jų unikalių savybių ir įspūdingo triukšmo slopinimo „Apple AirPods Pro“ „iPhone“ ir „iPad“ savininkams labai pravers. Šios ausinės, kainuojančios apie 212 eurų, daugeliui vartotojų gali būti per brangios, tačiau „AirPods“ ausinės ne veltui yra garsaus prekės ženklo gaminys.

Norėdami imituoti erdvinio garso patirtį, galite naudoti „AirPods“ ausines. Jų triukšmo slopinimas išlieka aukščiausio lygio, o novatoriškas „Apple“ erdvinio garso režimas suteikia labai įtraukiančią klausymo patirtį. Vartotojai gali žiūrėti laidas ar filmus savo įrenginiuose. „Apple AirPods Pro“ ausinės taip pat nuolat giriamos dėl ergonomiško prisitaikymo ir dizaino, todėl „Apple“ vartotojams tai yra tinkama investicija.

  • Prieš perkant: niekada nemokėkite visos „Apple AirPods Pro“ kainos. Jie beveik visada parduodami įvairių mažmenininkų, todėl, jei jus domina pirkimas, ieškokite pasiūlymų.

Įsigyti galite čia

Studentui: „Bose QuietComfort“ ausinės

Jei triukšmo slopinimas yra vienas iš svarbiausių prioritetų perkant kitas ausines, neieškokite toliau ir rinkitės „Bose QuietComfort Earbuds“. „Bose“ vartotojams siūlo tris pritaikomus triukšmo slopinimo nustatymus, kuriuos visus galima valdyti pačių ausinių liečiamųjų valdiklių pagalba. Taip pat yra skaidrumo režimas tam atvejui, jei norite šiek tiek pritildyti aplinkinio triukšmo.

  • Prieš perkant: „Bose QuietComfort Earbuds“ ausinės turi ilgiausią akumuliatoriaus tarnavimo laiką. Nors daugumos kitų ausinių akumuliatoriaus veikimo laikas yra vidutiniškai 5 valandos, „QuietComforts“ ausinės reguliariai veikia 6 valandas, kol jas reikia įkrauti.

Ausinės yra didelio dydžio ir kainuoja nemenką sumą. „QuietComforts“ kainuoja apie 238 eurus, tačiau jums būtų sunku surasti ausinių porą, kuri būtų tinkamesnė fokusavimui ir darbui. Jos yra šiek tiek didesnės, todėl dėl to galbūt nepatogesnės, nei kitos panašios ausinės. Kai kuriems vartotojams ilgą laiką jas panešiojus gali pasirodyti nepatogu ar net skausminga.

Įsigyti galite čia

Dirbančiam profesionalui: „Anker Soundcore Liberty Air 2“ ausinės

„Anker Soundcore Liberty Air 2“ ausinės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie planuoja naudoti ausines skambučiams. Beveik perpus pigiau nei „Bose QuietComforts“ ar „Apple AirPods Pro“, „Anker Soundcore Liberty Air 2“ yra puiki alternatyva tiems, kurie nori aplinkos triukšmo slopinimo ir aukštos kokybės garso, nenuskriausdami piniginės.

  • Prieš perkant: „Anker“ taip pat ragina vartotojus atsisiųsti „Soundcore“ programą, kuri užtikrina prieigą prie būsimų programinės aparatinės įrangos atnaujinimų, taip pat galimybę pritaikyti savo garso profilį atliekant greitą klausos testą.

Daugelis dirbančių specialistų mano, kad „Liberty Air 2“ mikrofonas yra vienas patikimiausių rinkoje. Jei jums ausinės daugiausia reikalingos kaip laisvų rankų įranga priimant skambučius, turėtumėte gerai apsvarstyti šį variantą. Kai kurie vartotojai skundžiasi, kad prie „Liberty Air 2“ ausinių pridedami guminiai antgaliai neapkabina ausų taip stipriai, kaip jūs norėtumėte. Tačiau tai yra nedidelis minusas, atsižvelgiant į tai, kiek kokybiškų priedų jos turi.

Įsigyti galite čia

Sąmoningam biudžetui: „The Earfun Free Pros“ ausinės

„The Earfun Free Pros“ ausinės yra patikimas pasirinkimas tiems, kurie nenori daug išlaidauti. Šių ausinių triukšmo slopinimo technologija palieka gerą įspūdį, taip pat siūlo puikią garso kokybę ir stabilų „Bluetooth“ ryšį. Ausinės kainuoja 51 eurą. „The Earfun Free Pros“ ausinėse yra ribotos funkcijos su labai mažomis triukšmo slopinimo ir aplinkos režimų galimybėmis.

  • Prieš perkant: kai kuriems „The Earfun Free Pros“ ausinių savininkams kilo problemų dėl įkrovimo dėklo lūžimo. Jei manote, kad bus sunku įkišti į ausines, galbūt norėsite ieškoti tvirtesnio varianto.

„The Earfun Free Pros“ ausinės yra sukurtos valandų valandas klausytis tik vienu įkrovimu. Vienas iš svarbiausių šių ausinių bruožų yra ilgas akumuliatoriaus tarnavimo laikas. Vartotojai praneša, kad jie ausinėmis gali naudotis iki 7 valandų be įkrovimo.

Įsigyti galite čia

Sporto salės fanams: „The Ultimate Ears UE FITS“ ausinės

„The Ultimate UE FITS“ ausinių pobūdis daro jas įdomia nauja ausinių pasirinkimo galimybe, tačiau norintiems garso jos gali nuvilti. Kompanija, sukūrusi ausines, dar naujokė ausinių erdvėje, tačiau jau išgarsėjo su „UE FITS“ modeliu. Jei esate tas, kuris niekada neatranda tinkamų ausinių, pagaliau radote. Nors garso kokybė sulaukė nevienareikšmių atsiliepimų, „The Ultimate Ears UE FITS“ ausinių baterija veikia įspūdingai ilgai, net 8 valandas ir yra idealios tiems, kurie gyvena aktyviai. Jas galima įsigyti vos už 148 eurus.

Ausinės yra pirmosios pasaulyje greitai pritaikomos belaidės ausinės. Pirmą kartą įsigiję ausines „The Ultimate Ears UE FITS“, gausite porą gana beformių gniužulų. Pirmą kartą įsidėjus juos į ausis, ausinės užkaista ir formuojasi prie ausų.

  • Prieš perkant: kai ausinės įgauna formą, jų nebegalima daugiau formuoti ar keisti.

Įsigyti galite čia

Melomanams: „Sony WH-1000XM4“ ausinės

Galingos ir nešiojamos „Sony WH-1000XM4“ ausinės yra vertos investicijos. „Sony“ jau daugelį metų yra pagrindinė ausinių sferos dalis ir ne veltui. „Sony WH-1000XM4“ yra naujausias Japonijos technologijų giganto modelis ir išlieka aukščiausiu standarto modeliu.

  • Prieš perkant: garso kokybė gali būti net per gera. Panašu, kad „Sony WH-1000XM4“ turi problemų su garso nutekėjimu, nes aplinkiniai žmonės gali girdėti tai, ko klausotės, net ir tada, kai nustatote mažesnį garsumą.

„WH“ leidimo ausinės puikiai apgaubia ausis. Nors „Sony WF-1000XM4“ modelio ausinės yra panašios, „WH“ modelis nusipelno pripažinimo kaip labiausiai tinkamos ausinės, nes „WH-1000XM4“ modelio ausinės prisitaiko prie ausų ir puikiai apgaubia jas. Tie, kurie gyvena aktyviau, gali rinktis „WH-1000XM4“ modelio ausines, nes jos yra stebėtinai lengvos. Jos pasižymi patogiu paminkštinimu, dėl kurio šio modelio ausines lengva nešioti ilgą laiką.

„Sony WH-1000XM4“ ausinės turi ilgą baterijos veikimo laiką ir geresnę galimybę pašalinti triukšmą. Patentuota „Sony“ triukšmo jutiklio technologija suteikia „WH-1000XM4“ ausinėms keletą geriausių triukšmo slopinimo funkcijų ir labai įtraukiančią klausymo patirtį. Net ir įdiegus tokią galingą triukšmo slopinimo technologiją, „WH-1000XM4“ ausinės gali veikti iki 30 valandų, kai įjungta triukšmo slopinimo technologija, o išjungus – iki 38 valandų. Žinoma, toks įspūdingas paketas kainuos pakankamai nepigiai. „WH-1000XM4“ kaina yra 238 eurai.

Įsigyti galite čia