Ką reiškia sapnai apie vestuves?

Galbūt esate apsėstas planuodamas savo svajonių vestuves, o gal niekada nepraleidžiate nei sekundės galvodamas apie žiedo užmovimą ant piršto, tačiau tai nereiškia, kad svajojate susituokti. Bet jei miegant galvoje iškyla tokie vaizdiniai, kaip baltas vualis, kostiumai, žiedai, pamergių suknelės ir vestuvių vakarienės, tada pagalvokite, ką tavo pasąmonė bando jums pasakyti? Nors kai kurios sapnų apie vestuves prasmės nebūtinai gali parodyti, kad galvojate susieti savo gyvenimą su kažkuo kitu.

Nenuostabu, kad kažkas svajoja ištekėti, jei jau susižadėjo ar ruošiasi vestuvėms, tačiau sapnai apie vestuves yra būdingi ir tiems iš mūsų, kurie vos gali pasiryžti pakeisti plaukų spalvą, o ką jau kalbėti apie sutartimi susietą gyvenimo draugą. Taip yra todėl, kad sapnai apie vedybas simbolizuoja ne tik paprastą norą įsimylėti ir apsigyventi kartu, bet ir todėl, kad pačios vestuvės, kaip procesas, yra simbolinis gyvenimo įvykis, kuris turi ypatingą reikšmę daugelio žmonių pasąmonei. Ir visai nesvarbu, ar jie nori tuoktis, ar ne. Sapnų apie vestuves reikšmės gali atspindėti viską, pradedant nerimu dėl pastarojo gyvenimo pokyčių, baigiant jauduliu dėl ateities.

Remdamiesi sapnų analitiku Lauri Quinnu Loewenbergu, knygos „Dream On It“ autoriumi, apžvelgsime dažniausiai pasitaikančius sapnų tipus apie vestuves ir pateiksime keletą patarimų, kaip iššifruoti savo sapnus apie vestuves.

Sapnai apie vestuves, jei iš tikrųjų jas planuojate

Tai tinka visoms būsimoms nuotakoms ir jaunikiams, kurie neseniai įsitraukė į vestuvių planavimo beprotybę. Daugelį valandų praleidote planuodami savo vestuves, todėl labai tikėtina, kad šios mintys taip pat galėtų prasiskverbti į jūsų sapnų pasaulį. Tačiau be akivaizdžių dalykų, jie vis tiek gali turėti tam tikrą reikšmę. Analitikas Loewenbergas sako, kad neturėtumėte jų tiesiog palikti kaip beprasmių ir nekreipti dėmesio.

„Sapnai apie būsimą nuotaką bando padėti jums išgyventi įvairius stresus, planuojant savąją dieną ir gali padėti išspręsti visas problemas, kuriomis reikia pasirūpinti prieš pradedant naują gyvenimą“, – sako Loewenbergas. Sapnai apie būsimą nuotaką paprastai būna susiję su kažkuo, kas susiję su vestuvių planavimu realiame gyvenime, arba gali atspindėti tai, ko jūs labiausiai bijote.

“Pavėluoti į vestuves yra labai įprasta vien dėl to, kad yra tiek daug iššūkių, su kuriais susiduriate didžiąją dieną”, – sako sapnų analitikas Loewenbergas, tačiau sapnuoti, kad yra kažkas negerai su suknele, dažnai reiškia, kad yra kažkas, kuo nesate patenkintas savyje. Išanalizuokite, ar sapne kylanti baimė yra tiesioginė, ar ji gali būti simbolinė kažkam, kas yra šiek tiek giliau – pavyzdžiui, baimė įsipareigoti, savigarbos ar pasitikėjimo stoka.

Sapnai apie santuoką, kai esate vienišas

Sapnai apie vestuves nebūtinai reiškia norą iš tikrųjų įsipareigoti. Jie gali būti labiau susiję su temomis, ką santuoka simbolizuoja mūsų kultūroje. „Santuoka yra du asmenys, įsipareigojantys vienas kitam „ iki mirties “, todėl sapnuoti apie santuoką, kai neplanuojate vestuvių, reikštų, kad yra kažkokių kitokių įsipareigojimų, kuriuos prisiimate realiame gyvenime“, – sako sapnų analitikas Loewenbergas. Kad ir koks būtų šis įsipareigojimas, pasąmonė jums tai pateikia santuokos forma tam, kad galėtumėte geriau suprasti savo vaidmenį joje.

Šis įsipareigojimas gali būti kažkas akivaizdaus, pavyzdžiui, imtis naujo darbo ar pasirašyti nuomos sutartį, ar kažkas abstraktesnio, pavyzdžiui, įtraukti į savo gyvenimą naujus įpročius ar užmegzti gilesnę draugystę su kuom nors. Pasak Loewenbergo, šie sapnai klausia jūsų, ar esate pasirengę ilgam laikytis šių įsipareigojimų.

Sapnai apie pasipiršimą

Sapnai apie susižadėjimą ar pasiūlymą susižadėti, kaip ir sapnai apie ištekėjimą, dažnai simbolizuoja įsipareigojimą. Tačiau, pasak sapnų analitiko Loewenbergo, jie rodo, kad jūs atsidūrėte kitame įsipareigojimų proceso taške. Taigi, nors sapnai apie vestuves rodo, kad jau esate kažkam pasiryžęs, tačiau sapnai apie sužadėtuves gali reikšti, kad jūs vis dar nesuprantate, ar norite rimtai įsipareigoti.

„Paprastai pasiūlymas susižadėti sapne rodytų, kad galvoje gvildenate naują idėją“, – sako Loewenbergas. “Ar kažkas jums pasiūlė kažkokią idėją? Ar galvojate apie įsitraukimą į kokią nors naują veiklą?” Šie sapnai gali padėti jūsų sąmoningam protui pasverti privalumus ir trūkumus, susijusius su nauja atsakomybe ar įsipareigojimu bei padėti išgyventi kai kurias jūsų baimes, nerimą ir spaudimą, kai galbūt imsimės kažko naujo.

Sapnai apie vestuves su žmogumi, kuris jūsų nedomina

Tarp visų sapnų, susijusių su santuoka, vienas iš keisčiausių yra ištekėti už žmogaus, kuris nėra jūsų partneris arba kuris jūsų visiškai nedomina. Taip dažnai nutinka todėl, kad tas žmogus yra kažkuo reikšmingas jūsų gyvenime arba kitu atveju, tiesiog iškyla jūsų atmintyje.

Jūsų sapnuojamas mylimasis ar mylimoji, gali būti asmeninis vertybių, kurias jie atstovauja jūsų gyvenime, simbolis. „Paklauskite savęs, kuo sapnuojamas mylimasis (-oji) šiomis savybėmis išsiskiria iš kitų – galbūt visada dirba savanoriškai arba dirba labdaringą darbą“, – sako Loewnbergas. Tikriausiai šios savybės būdingos ir jums, tokiu atveju jūsų pasąmonė siūlo daugiau užsiimti labdara savo gyvenime.

Sapnuojate, kad norite tekėti už kito nei esate dabar

Sapnai apie atsitiktines vestuves yra vienas dalykas, tačiau jei jau esate kažkam įsipareigoję, tada sapne tuoktis su kažkuo kitu gali būti dar nejaukiau. Tačiau neturėtumėte manyti, kad sapne susituokti su kitu asmeniu automatiškai reiškia, kad turite problemų su savo dabartiniu partneriu. „Jei jau žinote, kad esate nepatenkintas savo santuoka, tada taip, sapnas, kad ištekate už kito asmens, gali tai simbolizuoti“, – sako Loewenbergas, bet jei sapne tuokiatės su pažįstamu žmogumi ar pavyzdžiui, įžymybe, tada pritaikykite šią mažą gudrybę: kokie trys dalykai pirmiausia ateina į galvą, kai pagalvojate apie šį asmenį? Iš šių trijų dalykų bent vienas bus savybė, kurią turi turėti jūsų svajonių jaunikis. Kitaip tariant, pasinaudokite savo sapnuojamu mylimuoju, kaip savo pasąmonės norų veidrodžiu.

Bet ką daryti, jei svajojate ištekėti už buvusio mylimojo?  „Sapnuoti vestuves su buvusiuoju, o ne dabartiniu partneriu, gali rodyti neišspręstus klausimus savyje“, – sako sapnų analitikas Loewenbergas. Naudokitės šiais sapnais kaip patarimais, kokias asmenines problemas turėtumėte išspręsti prieš įsipareigodami naujiems santykiams ar gilindamiesi į dabartinius santykius.

Sapnuoti kieno nors kito vestuves

Kartais santuoka tampa mūsų sapnų tema net tada, kai nesame tuo suinteresuoti. „Jei sapne apie vestuves esate tik stebėtojas, o ne dalyvis, tada tai bus susiję su tam tikra situacija jūsų realiame gyvenime, kai jūs neatliekate aktyvaus vaidmens“, – sako sapnų analitikas Loewenbergas. Dažniausiai tai reiškia problemą, kuri nesusijusi su jumis, bet jus jaudina ir nuolat apie ją galvojate, pavyzdžiui, apie draugo ar šeimos nario problemą.

Pabandykite išanalizuoti savo sapną, atkreipdami dėmesį į tai, kas tuokiasi, kokį vaidmenį atliekate vestuvėse ir kaip jaučiatės viso sapno metu. „Jūsų pasąmonė gali parodyti, kad tam tikroje srityje jūs nepakankamai aktyviai dalyvaujate ir kad norint pasiekti konkretų tikslą, turite tam įsipareigoti“, – sako sapnų analitikas Loewenbergas.