Modernūs Paveikslai Virtuvei

Dažnai perkame meno kūrinius, kurie užpildytų sieną svetainėje arba sukurtų akį traukiantį eksponatą prieangyje. Bet ar kada pagalvojote, kad ir virtuvėje galite pakabinti meno kūrinius? Tai nėra taip įprasta, bet galbūt taip turėtų būti! Nesvarbu, ar pridedate keletą detalių, papildančių jūsų virtuvės dekorą, ar norite sukurti visiškai avangardišką stilių, yra begalė būdų, kaip virtuvės sienas pritaikyti meno kūriniams. Jūs galite netgi savo virtuvės stilių sukurti pagal tokį stilių, kuris tikrai atspindi jūsų asmenybę. Nesvarbu, koks jūsų stilius, biudžetas ar virtuvės sąranka, lažinamės, kad rasite bent keletą įvaizdžių, kuriuos galbūt norėsite atkartoti savo virtuvėje.

Kokie modernūs paveikslai tinkamiausi virtuvėje?

Modernaus meno pridėjimas prie virtuvės dekoro yra puikus būdas pridėti stiliaus elementą. Jei norite savo virtuvėje pakabinti paveikslą, tokiu atveju ieškokite paveikslų, kurie papildytų jūsų virtuvės spalvas ir bendrą stilių.

1. Klasikinė galerijos siena:

Nėra taisyklės, kad galerijos tipo siena turi būti koridoriuje arba svetainėje. Naudokite įvairių formų, storių, raštų bei dydžių rėmelius, geriausia tos pačios spalvos, tik skirtingų atspalvių, kad sukurtumėte savo virtuvėje meną. Tačiau stenkitės, kad rėmelių spalva ir atspalviai derėtų prie jūsų virtuvės spalvų.

2. Dramatiškas akcentas:

Drąsus ir dramatiškas paveikslas, pvz., su kriauše arba kokiu kitu vaisiu ar uogomis, puikiai „susiderina“ su virtuvės ir maisto koncepcija. Tokiu atveju turėtumėte rinktis paveikslą, kuris savo spalvomis derinasi su spintelėmis, tačiau patraukia akį į galinę tuščią sieną ir sukuria darnų vaizdą.

3. Citrinų akcentas:

Citrinose yra kažkas, kas daugumai žmonių primena apie valymą, dėl to paveikslai, kuriuose vaizduojamos būtent citrinos, yra puikus pasirinkimas virtuvės sienų dekoravimui. Tai yra spalvinga, bet kartu ne perdėta, ir suteikia kaimišką sodybos atmosferą.

4. Ryškios spalvos:

Kiekvienai virtuvei reikia truputėlio spalvų, nes juk reikia į ką nors žiūrėti plaunant indus. Jei jūsų virtuvės dekoras yra neutralių spalvų, tokiu atveju neutraliame fone ryškios spalvos yra puikus pasirinkimas, kuris pagyvins erdvę. Jei bijote suklysti, kad spalvos nederės, naudokite du, tų pačių atspalvių ir temų paveikslus.

5. Nespalvota fotografija:

Nespalvota fotografija gali būti geras stiliaus pasirinkimas, kai kalbama apie virtuvės meną, tačiau toks paveikslas atrodys gerai tik tokiu atveju, jei derės, pvz., su tamsiomis spintelėmis. Jei esate fotografijos fanatikas, netgi galite apsvarstyti galimybę atsispausdinti ir įrėminti vieną iš savo kadrų!

6. Abstraktūs paveikslai:

Jei turite sieną, kuri riboja jūsų virimo vietą nuo kitos erdvės, tokiu atveju reikia apsvarstyti galimybę įrėminti savo virtuvę abstrakčiu, ryškių spalvų paveikslu. Nebijokite abstraktaus meno, pvz., nuotraukoje mėlynos ir baltos spalvos raštas papildo oranžines odines kėdes virtuvėje.

7. Kontrastingos detalės:

Ant plytelių stiliaus sienos pakabintas koks nors grafikos spaudinys puikiai užbaigs tokio stiliaus virtuvę. Nors puošnūs prietaisai ir puošnios plytelės gali būti madingi, tačiau kurdami erdvę nepamirškite mažesnių dekoratyvinių elementų, kurie įneš gyvumo.

8. Auksiniai akcentai:

Jei jūsų virtuvėje yra gausu auksinės spalvos akcentų, pvz., čiaupas, spintelių rankenėlės ar šviestuvai, tokiu atveju ir renkantis paveikslą turėtumėte į tai atsižvelgti. Į virtuvės erdvę galite įtraukti nuostabų gamtos paveikslą su storais auksiniais rėmais. Dėl paauksuoto aukso rėmo šis kūrinys atrodo kaip iš galerijos ir traukia akį.

9. Boho stilius:

Jei jūsų virtuvės stilius yra “boho”, kur pilna medinių ir iš šiaudų pintų akcentų, tokiu atveju geriausia rinktis ir meno kūrinį derantį prie šio stiliaus. Rinkitės paveikslą su medžio atspalviais ar netgi medienos detalėmis, kad lengvai priderintumėte prie savo virtuvės stiliaus.

10. Lėkštės:

Keraminės lėkštės ir dubenys yra neįprasti ir eklektiški, todėl gali pagyvinti jūsų virtuvės interjerą. Tačiau, kad jos įsilietų į jūsų virtuvės stilių, visos lėkštės ir maži indai, kabantys ant sienos, turi atkartoti visame kambaryje naudojamas spalvas. Pavyzdžiui, virtuvėje esančių žvakių, vazų ant virtuvės stalo, pagalvių ir net valgomojo kėdžių atlošų spalvas.