Padėsime Prisijungti: Kaip Mokiniams Prisijungti Prie Mokyklos Sistemos?

Šiais informacinių technologijų laikais mokyklos ėmė naudotis elektroninių sistemų teikiamais privalumais. Tai tapo daug patogesniu būdu bendrauti mokytojams su mokinių tėveliais. Elektroninėje sistemoje tėvai gali matyti vaikų pažymius, pasiekimus, mokytojų pastabas, o vaikams nereikia su savimi turėti popierinio pažymių knygelės varianto. Mokyklos gali pasirinkti naudoti skirtingas mokyklos sistemas, tačiau jų esmė ir prisijungimas prie jų išlieka toks pats. Tačiau nenustebkite, jei kuriais atvejais prisijungimas šiek tiek skirsis. Taigi, tiek mokiniams, tiek jų tėveliams norint prisijungti prie mokyklos sistemos reikia pirmiausia gauti pakvietimą prisijungimui. Negavę pakvietimo prisijungti prie mokyklos sistemos jūs negalėsi to padaryti.

Paprasti žingsniai, kaip prisijungti prie mokyklos sistemos:

  • Prisijungimas prie “Mano dienynas” sistemos:

Pirmiausia praneškite savo mokytojui ar administracijos darbuotojui galiojantį savo arba tėvelių elektroninio pašto adresą, o tada laukite pakvietimo. Nurodytu jūsų elektroninio pašto adresu gausite nuorodą, o ją paspaudę turėsite įvesti savo sugalvotą slaptažodį.

Dėmesio! Jei jau turite paskyrą elektroninė sistemoje su tuo pačiu elektroninio pašto adresu, Jūsų paskyros susijungs automatiškai.

Esant poreikiui slaptažodį galite pasikeisti meniu punkte „Nustatymai“. Be to, turite žinoti, kad tėvų ir vaiko paskyros turi būti registruotos su skirtingais elektroninio pašto adresais ir jų sujungti negalima.

  • Prisijungimas prie “TAMO” sistemos:

Norint prisijungti mokiniams prie “TAMO” sistemos yra reikalingas asmeninis raktas, kurį turi suteikti mokyklos darbuotojas. Dėmesio! Vaiko identifikatorius yra skirtas tėvų registracijai, o asmeninis raktas – vaiko registracijai. Su asmeniniu raktu galite registruotis tik vieną kartą. Taigi, norėdami prisiregistruoti pirmiausia atidarykite elektroninės sistemos internetinį puslapį ir spauskite “Prisijungti”. Pirmą kartą norint prisijungti jums reikia užsiregistruoti, todėl spauskite “Registracija” ir užpildykite pateiktą registracijos formą. Jei registracija yra sėkminga iškart pateksite į sistemą.