Plastikinių Langų Gamintojai

Plastikiniai langai išpopuliarėjo, kai žmonės juos geriau suprato kaip ekologišką ir tvarią galimybę. Tada rinkoje atsirado daug plastikinių langų gamintojų, todėl tapo gana sunku rasti geriausią. Nesvarbu, ar jus domina moderni, elegantiška išvaizda, ar kaimiškesnė estetika, dauguma langų gamintojų gali patenkinti jūsų individualius pageidavimus, susijusius su plastikinių langų stiliais. Dažniausiai pilki plastikiniai langai sukuria modernią, minimalistinę išvaizdą, o rudi plastikiniai langai suteikia šiltesnį, kaimiškesnį pojūtį. Jūsų geriausio plastikinių langų gamintojo paieška neturi būti sudėtingas procesas. Pateiksime viską, ką reikia žinoti apie geriausius plastikinių langų gamintojus ir tiekėjus. Norėdami palengvinti paiešką, surinkome 14 geriausių langų gamintojų ir tiekėjų.

Populiariausi plastikinių langų gamintojai:

 • “SafeStyle”
 • “Zenith”
 • “Anglian”
 • “Everest”
 • “MasterFrame Windows”
 • “Duraflex”
 • “Quickslide”
 • “Senator Windows”
 • “Tradesmith Ltd”
 • “Veka”
 • “Rehau”
 • “GAP Ltd”
 • “Eurocell”
 • “Direct Plastics”
 • “Plastic Centre”
 • “Selecta Systems”
 • “Plastic Building Supplies”
 • “SBS Cumbria”

Plastikinių langų gamintojai, kurie turi energijos taupymo sertifikatą:

Vienas iš pirmųjų patarimų, ieškant plastikinių langų, yra susijęs su „Energy Saving Trust“ (EST), nepriklausomos ir nešališkos organizacijos, teikiančios konsultacijas dėl energijos vartojimo mažinimo, patvirtinimais. Plastikinių langų gamintojai, turintys energijos taupymo pasitikėjimo sertifikatą:

1. “SafeStyle”

Ši įmonė, kuri buvo įkurta Jungtinėje Karalystėje, yra plastikinių langų gamintojai pastaruosius 20 metų ir užtikrina namų savininkams plastikinius langus ir duris, be to, siūlo geriausias langų kainas. Bendrovė gamybos proceso metu laikosi produkto efektyvumo kriterijų, kuriuos patvirtina “EST”.

2. “Zenith”

Tai vienas žinomiausių plastikinių langų gamintojų, kuris rinkoje sukasi daugiau nei 30 metų ir specializuojasi plastikinių gaminių gamyboje, be to, savo klientams jis siūlo 10 metų visapusišką garantiją ir daugybę mokėjimo galimybių.

3. “Anglian”

Plastikinių langų gamintojas, įsikūręs Jungtinėje Karalystėje, kuris gyvuoja jau 50 metų ir garantuoja aukštos kokybės gaminius. Be to, plastikinius langus patvirtina ir “EST”.

4. “Everest”

Įmonės patirtis paremta daugiau nei 50 metų plastikinių langų gamybos patirtimi, o per tą laiką jiems pavyko padėti daugiau nei 2 milijonams žmonių, kad jų namai būtų šiltesni ir patogesni.

5. “MasterFrame Windows”

Tai plastikinių langų gamintojas, kuris nuo 1984 m. sutelkė dėmesį į specializuotos langų varčios rinkos sukūrimą, o patobulinęs kūrybiškumą, naujoves ir aistrą, jis stengiasi patenkinti daugumos klientų poreikius.

Geriausi plastikinių langų tiekėjai:

Dažnai gali būti sunku nustatyti, kurie gamintojai galėtų geriau patenkinti jūsų konkrečius poreikius, tačiau turint tiek daug tiekėjų, lengviau palyginti plastikinių langų kainas.

6. “Veka”

1969 m. Vokietijoje įkurta įmonė „Veka“ tapo viena iš plastikinių langų ir durų tiekėjų visoje Europoje, labiausiai atsidavusi aplinkosaugos pastangoms.

7. “Rehau”

Bendrai laikoma pirmaujančia aukštos kokybės plastikinių langų tiekėja, kuri buvo įkurta 1948 m. Bavarijoje, Vokietijoje, ir šiandien yra aukščiausios kokybės prekės ženklas, skirtas inovacijoms ir sistemoms polimerų pagrindu.

8. “GAP Ltd”

Viena didžiausių plastikinių langų gamintojų Jungtinėje Karalystėje, kuri gaminius tiekia tiek komercinių, tiek gyvenamųjų pastatų rinkoms.

9. “Eurocell”

Įmonė veikia nuo 1974 m., be to ji kuria ir projektuoja produktus, padedančius savininkams pagerinti jų namų savybes. „Eurocell“ laikomas pirmuoju Jungtinės Karalystės plastikinių gaminių gamintoju, tiekėju, platintoju ir perdirbėju.

10. “Direct Plastics”

Įmonė buvo įkurta 2000 m. ir specializuojasi plastikinių statybinių produktų platinimu internetu.

11. “Plastic Centre”

„Plastic Centre“ siūlo daugiau nei 4000 produktų įvairiems tikslams – nuo požeminių atliekų sistemų iki korinio putplasčio gaminių, taip pat tiekia aukštos kokybės plastikinius statybinius gaminius.

12. “Selecta Systems”

„Selecta Systems“ įmonė, veikianti jau 35 metus, yra viena iš geriausių plastikinių langų ir durų tiekėjų, teikianti draugiškas ir rūpestingas paslaugas savo klientams.

13. “Plastic Building Supplies”

Įmonė savo veiklą pradėjo dar 1988 metais ir patenkindama tiek prekybininkų, tiek „pasidaryk pats“ entuziastų poreikius, be to dabar yra viena iš pirmaujančių plastikinių langų tiekėjų.

Pradėjusi veikti kaip smulkus verslas 1994 m., dabar bendrovė tiekia daugumą rinkoje esančių produktų – nuo latakų ir kanalizacijos vamzdžių iki langų ir durų.

14. “SBS Cumbria”

Kokie yra plastikinių langų pranašumai?

Nors sunku apskaičiuoti tikslią plastikinių langų kainą, atsižvelgiant į įvairius kintamuosius, tokius kaip langų tiekėjai, pakeitimo/montavimo ir projektavimo išlaidos, daug lengviau informuoti apie didžiulius namų savininkų pranašumus diegiant plastikinius langus, nes naudojant šitokius langus ir duris taupyti yra paprasčiau. Dėl šios priežasties plastikiniai gaminiai tapo vis sėkmingesni, palyginti su alternatyviomis medžiagomis. Be to, visi plastikiniai langai efektyviai sumažina šilumos nuostolius iki 30%, o tai reiškia investiciją į jūsų ateitį ir jūsų sąskaitos už šildymą sutaupymą.

 • Plastikiniai gaminiai yra gerai žinomi dėl to, kad juos labai lengva prižiūrėti dėl savo atsparumo lauko sąlygoms, pavyzdžiui, jie nerūdyja, o ryškiausios savybės priskiriamos ilgaamžiškumui ir tvarumui.
 • Plastikinių gaminių pranašumai svyruoja nuo šiluminio efektyvumo iki garso izoliacijos ir pritaikymo prie stiliaus ir įvairovės.
 • Šilumos izoliacija: apie 10-20% pastato šilumos nuostolių atsiranda per langus, o plastikiniai gaminiai pastaraisiais metais įrodė, kad naudojant juos galima išvengti šilumos nuostolių iki 30%.
 • Garso izoliacija: plastikiniai gaminiai yra veiksminga garso izoliacija.
 • Stilius ir dizainas: plastikiniai gaminiai gali būti lengvai suformuoti taip, kad atitiktų bet kokį norimą stilių ar dizainą, be to jų galima rasti įvairių spalvų – nuo rudų iki beveik visų vaivorykštės spalvų.
 • Nėra kondensacijos: dvigubo stiklo ir plastiko derinys suteikia dar didesnį komfortą, sumažindamas erzinančias kondensacijos problemas.
 • Tvarumas – gaminiai garsėja aplinkai nekenksmingomis savybėmis, todėl juos galima pakartotinai naudoti iki dešimties kartų, o dėl šios priežasties, daugelis langų ir durų gamintojų dažnai teikia perdirbimo ir langų keitimo paslaugas, kad pakartotinai panaudotų senus gaminius naujiems gaminiams gaminti.