Internetinės Prekybos Platformos: Top 5

Šiais laikais dauguma verslų keliasi į internetinę erdvę, o tai lėmė pasikeitęs pirkėjų įprotis – dauguma žmonių mieliau renkasi apsipirkti internetu. Sėkmingo internetinio verslo kūrimas prasideda pasirinkus geriausiai jūsų poreikius atitinkančią elektroninės prekybos platformą. Tai yra lengviausias būdas pradėti internetinį verslą. Tai gera žinia pardavėjams, nes naudojant tinkamus įrankius bet kuriai smulkiai įmonei lengva greitai pradėti prekiauti internetu. Naudodami tinkamą elektroninės prekybos svetainių kūrimo priemonę galite pateikti savo produktų sąrašą, priimti mokėjimus ir tvarkyti siuntimą. Pateikiame jums geriausių elektroninės prekybos platformų sąrašą, kurios geriausiai atitinka mažų ir vidutinių įmonių poreikius, ypač tų, kurios dar tik planuoja pardavinėti internetu.

Internetinė Prekybos Platforma “Shopify”:

Ši prekybos platforma geriausiai tinka didesnėms įmonėms, kurios nori greitesnės pradžios. „Shopify“ gyvuoja jau daugiau nei 15 metų, o naudojant platformą sukurta daugiau nei du milijonai parduotuvių. Tai yra geriausias variantas daugumai mažų įmonių, norinčių greitai sukurti internetinę parduotuvę ir pradėti prekybą. Galite prisiregistruoti platformoje, kad gautumėte 14 dienų bandomąją versiją ir per kelias minutes galėsite paruošti pirmąją savo parduotuvės versiją. Prisijungimo vedlys padės jums pridėti produktų, tinkinti parduotuvės išvaizdą, susieti savo domeną ir pasiruošti priimti tuos svarbius mokėjimus. Pridėti produktą yra paprasta: šoninėje juostoje reikia spustelėti “Produktai”, tada mygtuką “Pridėti produktus”, įvesti pavadinimą, kainą, turimą kiekį ir bet kokią kitą svarbią informaciją, pakeisti jo būseną į “Aktyvus” ir jis bus jūsų internetinėje parduotuvėje ir paruoštas parduoti. „Shopify“ turi 10 nemokamų temų ir daugiau nei 50 mokamų temų nuo 140 USD (125 Eur). Šios internetinės prekybos platformos prietaisų skydelyje ir šoninėje juostoje spustelėkite “Programos”, kad galėtumėte valdyti visas įdiegtas programas. “Shopify” yra nemokamas 14 dienų, o po to jums kainuos nuo 29 USD (26 Eur) per mėnesį ir 2,9% + 0,30 USD (0,27 Eur) už operaciją už pagrindinį „Shopify“ planą su neribotais produktais.

Internetinė Prekybos Platforma “WooCommerce”:

Tai yra geriausia elektroninės prekybos platforma, skirta pridėti pirkinių krepšelį prie esamos „WordPress“ svetainės. Dauguma elektroninės prekybos sprendimų geriausiai veikia, jei juos naudojate kurdami visą internetinę parduotuvę, o ne norėdami pridėti mokėjimo apdorojimą prie esamos svetainės. Tiesiog paprasčiau, jei viskas sklandžiai veikia viename prietaisų skydelyje ir yra sukurta naudojant tuos pačius įrankius. Jei naudojate „WordPress“, tada „WooCommerce“ internetinė prekybos platforma yra geriausias pasirinkimas. Šis „WordPress“ papildinys sklandžiai integruojamas į jūsų „WordPress“ svetainę, kad būtų lengva parduoti, o įdiegti „WooCommerce“ svetainėje yra paprasta. Po to jums reikia prisiregistruoti „WooCommerce“ svetainėje ir kai pasieksite paskutinį prisijungimo proceso veiksmą, pasirinkite „Automatiškai įdiegti WooCommerce“ esamoje „WordPress“ svetainėje. Būsite paraginti prisijungti ir nustatyti papildinį. „WordPress“ prietaisų skydelyje galite tvarkyti savo užsakymus, kurti kuponus ir peržiūrėti pardavimo ataskaitas. Pridėti naujų produktų taip pat paprasta, kaip sukurti įprastą įrašą.

Kadangi „WooCommerce“ yra „WordPress“ papildinys, jis turi tą pačią sąsają kaip ir „WordPress“, o tai reiškia, kad jums nereikia skirti laiko naujos platformos mokymuisi. Vienintelis skirtumas tarp naujo produkto pridėjimo ir naujo įrašo sukūrimo yra tas, kad turėsite pridėti konkrečios informacijos apie produktą, pvz., aprašą, vaizdą, kategorijas ir žymas. Be to, „WooCommerce“ siūlo daugybę nemokamų ir mokamų parinkčių, kurios gali pagerinti jūsų parduotuvę: gauti pristatymo įkainius realiuoju laiku su USPS plėtiniu, integruoti įvairius mokėjimo šliuzus arba pridėti „WooCommerce“ prenumeratos, kad klientai užsiprenumeruotų jūsų produktą, paslaugas ar net mokamas prekes. „WooCommerce“ kaina – nemokama standartinėms funkcijoms savarankiškai priglobtoje „WordPress“ svetainėje, nuo 29 USD (26 Eur) už papildomus pratęsimus, o operacijų mokesčiai priklauso nuo internetinės mokėjimo platformos.

Internetinė Prekybos Platforma “BigCommerce”:

Tai yra geriausia elektroninės prekybos platforma dideliems pardavėjams, todėl nenuostabu, kad „BigCommerce“ naudoja tarptautinės įmonės, tokios kaip „Ben & Jerry’s“. Taip pat „BigCommerce Essentials“ siūlo panašiai galingą platformą mažoms įmonėms, norinčioms parduoti internetu žymiai prieinamesnėmis kainomis. Prisijungimo proceso metu būsite raginami nustatyti pardavimo mokesčius už tiek dalykų, kiek parduodate, t.y. jei parduodate tik 10 marškinėlių per mėnesį, staiga neužklups kelių tūkstančių eurų mokesčių prievolė. „BigCommerce“ integruojasi su tokiomis internetinėmis mokėjimų platformomis kaip „Stripe“, „PayPal“, „Braintree“ ir „Amazon“, be to, taip pat galite sukonfigūruoti savo parduotuvę, kad mokėjimas būtų priimtas banko pavedimu ar čekiu.

Taip pat labai paprasta pateikti savo produktų sąrašą kitose prekyvietėse, pvz., „eBay“, „Amazon“ ir „Facebook“, todėl klientams nereikės pirkti tiesiai iš jūsų parduotuvės. Tiesiog eikite į kanalų tvarkyklę šoninėje juostoje ir prijunkite norimą parinktį. „BigCommerce“ automatiškai importuos visus jūsų nustatytus produktus ir atnaujins visus jūsų atliktus pakeitimus visuose jūsų kanaluose. „BigCommerce“ yra įdiegta 12 nemokamų temų. „BigCommerce“ taip pat integruojasi su „Zapier“, todėl galite prijungti ją prie kitų savo technologijų paketo programų ir automatizuoti užduotis, pvz., visų klientų siuntimą į CRM. Ši internetinės prekybos platforma yra nemokama 15 dienų, po to kainuoja nuo 29,95 USD (26 Eur) per mėnesį – standartinis neribotų produktų planas, o operacijų mokesčiai priklauso nuo internetinės mokėjimo platformos.

Internetinė Prekybos Platforma “Ecwid”:

Tai yra geriausia elektroninės prekybos platforma, skirta pradėti nemokamai. Jei norite atidaryti internetinę parduotuvę, bet norite sumažinti pradines išlaidas, „Ecwid“ yra geriausia vieta pradėti. Ši platforma turi puikų nemokamą planą, kuris leidžia pradėti pardavinėti pirmuosius 10 fizinių produktų nemokamai, ir įperkamas atnaujinimo pakopas nuo 15 USD (13 Eur) per mėnesį, kai elektroninė parduotuvė auga arba jums reikia papildomų funkcijų. Taip pat netaikomi jokie papildomi mokesčiai už operaciją, neskaitant jūsų pasirinktos internetinės mokėjimo platformos mokesčių. Kai prisiregistruojate „Ecwid“, platforma suteikia galimybę integruoti parduotuvę su esama svetaine, nes ji palaiko daugumą platformų, tokių kaip „WordPress“, „Weebly“, „Drupal“ ir panašiai. Taip pat galite susikurti savo parduotuvę su “company.site” domeno pavadinimu, tačiau betkada galite pakeisti jį į pasirinktą domeną, atnaujindami į “Venture” planą. Informacijos suvestinėje jums pateikiamas didelis, paryškintas darbų sąrašas, kuriame aiškinama, kaip sukurti svetainę, pridėti pirmuosius produktus, lokalizuoti parduotuvę ir pasirinkti, kaip norite pristatyti prekes ir gauti už jas atlygį. Viso sąrašo darbas trunka mažiau nei 15 minučių.

„Ecwid“ išsiskiria iš kai kurių kitų nemokamų parinkčių savo pritaikymu, o ja naudotis yra paprasta. Šoninėje juostoje spustelėkite “Svetainė”, tada “Redaguoti svetainę”, kad atidarytumėte svetainės kūrimo priemonę, o norėdami pakeisti temą, spustelėkite “Temos” ir pasirinkite vieną iš dešimčių skirtingų parinkčių. Kad ir ką planuojate parduoti, yra tinkama pagrindinė tema, su kuria galite dirbti. Tada pasinerkite į intuityvią kūrimo priemonę ir tinkinkite kiekvieną skyrių, teksto bloką ir nuotrauką. Nors „Ecwid“ yra puiki nemokama galimybė verslo pradžiai, ji negaili funkcijų, susijusių ir su mokamais planais. Ši internetinė prekybos platforma gali būti integruojama su socialiniais kanalais, tokiais kaip „Facebook“ ir „Instagram“, todėl galite parduoti tiesiogiai savo sekėjams. Be to, galite pateikti savo produktų sąrašą „Amazon“ ar „eBay“ arba priimti mokėjimus asmeniškai. Ši platforma automatiškai apskaičiuoja mokesčius, siūlo nuolaidas ir seka jūsų atsargas. Jei „Ecwid“ sukursite nemokamą parduotuvę, jums nereikės jaudintis dėl persikėlimo į naują platformą, kai viskas pradės veikti. „Ecwid“ taip pat gali būti integruojamas su „Zapier“, todėl galite prijungti jį prie visų kitų programų ir atlikti tokius veiksmus, kaip gauti teksto pranešimus, kai kas nors pateikia užsakymą arba stebėti pardavimus naudodami „Google“ skaičiuokles. “Ecwid” platforma yra nemokama standartinėms funkcijoms, nuo 15 USD (13 Eur) per mėnesį planas profesionalioms funkcijoms, o operacijų mokesčiai priklauso nuo pasirinktos internetinės mokėjimo platformos.

Internetinė Prekybos Platforma “Square”:

Tai yra geriausia elektroninės prekybos platforma, skirta parduoti asmeniškai ir internetu. Jei norite parduoti asmeniškai, pavyzdžiui, ūkininkų turguje ar amatų mugėje, taip pat per savo internetinę parduotuvę, tada „Square“ yra geriausias pasirinkimas. Visi jūsų internetiniai užsakymai yra suskirstyti į vieną prietaisų skydelį, todėl nereikia šokinėti tarp programų, bandyti atsekti informaciją apie klientus naudojant atsitiktines skaičiuokles arba po to nereikia įvesti dalykų rankiniu būdu. „Square“ nusipirko svetainių kūrimo programą „Weebly“ 2018 m. ir kai įsteigiate savo parduotuvę, ši programa veikia šalia, todėl jei retkarčiais matote URL tiesiai į “weebly.com”, tai nėra ko jaudintis. Kai prisiregistruojate, turite užpildyti greitą anketą apie savo verslą ir jo poreikius. Atsižvelgdami į tai, ko ieškote, turite galimybę nustatyti vieną užsakymo puslapį, visą internetinę parduotuvę arba paprastas atsiskaitymo nuorodas. Numatytoji tema taip pat bus pakoreguota, kad atitiktų jūsų pasirinktą verslo kategoriją. Kalbant apie parduotuvės vitrinos pritaikymą, „Square“ yra šiek tiek ribotesnė nei kai kurios kitos parinktys. Užuot pasirinkę temą, kuri atlieka didžiąją dalį darbo, naudodamiesi platforma turite sukurti savo dizainą naudodami svetainės kūrėją. „Square“ prietaisų skydelyje spustelėkite “Prisijungę”, tada spustelėkite “Svetainė” > “Redaguoti svetainę”, kad pradėtumėte. Šoninėje juostoje kairėje galite pasirinkti skirtingus puslapio elementus arba tiesiog spustelėti juos tiesiogiai. Norėdami gauti daugiau parinkčių, spustelėkite tris mažus taškelius.

Galite keisti spalvas, šriftus ir visų dalykų išdėstymą atskirai ir, žinoma, įkelti savo vaizdus, tada galite sukurti „elementus“, kuriuos „Square“ vadina parduodamais produktais ar paslaugomis, naudodami įprastą prietaisų skydelį ir „Square Online“ prietaisų skydelį, ir jie bus sinchronizuojami su bendra elementų biblioteka. Tai reiškia, kad galite parduoti tuos pačius produktus ir internetu, ir ne. Tiesiog eikite į “Elementai” > “Elementų biblioteka” ir spustelėkite “Sukurti elementą”. Kai norite parduoti asmeniškai, atidarykite meniu ir pasirinkite “Virtualus terminalas”, kuris veikia kaip skaitmeninis kasos aparatas. Jei turite „Square“ kredito kortelių skaitytuvą, galite perbraukti savo klientų korteles už 2,6% + 0,10 USD (0,08 Eur) mokestį iš „Square“, o jų informacija bus automatiškai įkelta į jūsų paskyrą. Kitu atveju galite įvesti savo klientų kredito kortelės informaciją už 3,5% + 0,15 USD (0,13 Eur) mokestį už kiekvieną mokestį. „Square“ taip pat gali būti integruojamas su „Zapier“, todėl galite prijungti jį prie daugybės kitų programų. „Square“ yra nemokama su 2,9% + 0,30 USD (0,26 Eur) už sandorį neribotam produktų kiekiui ir „Square“ prekės ženklo svetainei ir nuo 12 USD (10 Eur) per mėnesį (apmokestinama kasmet) su 2,9% + 0,30 USD (0,26 Eur) už operaciją, kad galėtumėte naudoti tinkintą domeną ir pašalinti skelbimus.