Ką Daryti, Jei Telefonas Neįsijungia?

Jei kada nors esate pakliuvę į tokią situaciją, kai telefonas neįsijungė, tikriausiai pagalvojote, kodėl taip nutiko. Turite žinoti, kad taip gali atsitikti dėl keletos priežasčių. Taigi, skaitykite toliau ir galbūt galėsite bent vieną pritaikyti sau ir pataisyti telefoną.

Įsitikinkite, kad telefonas yra pakrautas:

Tai gali pasirodyti kiek juokinga, tačiau pasitaiko tokių situacijų, kai žiūrėdami daug filmukų žmonės pamiršta įkrauti savo telefoną. Kitą kartą paėmus telefoną, jis tiesiog nebeįsijungia, nes būna išsikrovęs. Tokiu atveju turėtumėte paimti įkroviklį ir pakrauti telefoną. Atminkite tai, kad kai telefonas yra visiškai išsikrovęs, gali tekti palaukti kelias minutes, kad telefonas įsijungtų.

Įsitikinkite, kad telefono ekranas veikia:

Tai gali atsitikti, kai telefonas yra iš tikrųjų įjungtas, tačiau ekranas neveikia. Lengviausias būdas tai patikrinti – ilgai laikyti paspaustą maitinimo mygtuką, kad telefonas išsijungtų, o tada vėl jį įjungti. Turėtumėte išgirsti įkrovos garsą arba jausti vibraciją, o tai reiškia, kad jūsų telefonas veikia, tačiau turite ekrano problemų. Reikia paminėti tai, kad sugedusio ekrano greičiausiai jums nepavyks pataisyti, todėl turėtumėte kreiptis į specialistą.

Įsitikinkite, kad nebuvote telefono numetę ar sušlapinę:

Tai yra viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl telefonas neįsijungia. Jei neseniai numetėte telefoną ant žemės arba jis sušlapo, tada gali kilti problemų. Bandydami per anksti įjungti sušlapusį telefoną, galite padaryti daugiau problemų, kurios įtakos tai, kad telefonas neįsijungia. Telefonas gali neįsijungti ir tada, jei jis buvo numestas ant žemės. Trumpai tariant, jei taip atsitiko, tada ir vienu, ir kitu atveju, turėsite nuvežti jį taisyti, nes greičiausiai turite aparatinės įrangos problemų arba yra sugadintas ekranas.

Įsitikinkite, ar telefonas pamažu negenda:

Jei pradėjote pastebėti kokių nors keistų dalykų, pvz., gedimų, paleidimų iš naujo, savaiminių išsijunginėjimų ir pan., tada tai gali įtakoti, kad telefonas vieną dieną ima ir nebeįsijungia. Tai gali būti tiesiog programinės įrangos problema, kurią galima išspręsti pakeitus programinę – aparatinę įrangą, todėl turėtumėte kreiptis į specialistą. Taip pat galite pabandyti atkurti gamyklinius telefono nustatymus, kad išspręstumėte visas kitas problemas.

Patikrinkite, ar telefono akumuliatorius nėra išsipūtęs:

Kita gana akivaizdi priežastis, kodėl telefonas gali neįsijungti, yra ta, kad baterija tiesiog visam laikui atsisakė veikti. Paprastai tai vyksta palaipsniui, bet kartais gali atsitikti staiga, ypač jei akumuliatorius išsipūtęs arba iš jo teka skystis. Jei akumuliatoriaus dangtelis yra nuimamas, išimkite jį ir patikrinkite, ar jis nėra pažeistas, išsipūtęs ar nesandarus. Tokiu atveju įsigykite naują bateriją ir saugiai išmeskite senąją.

Patikrinkite, ar jūsų įkroviklis arba laidas nėra sugedęs:

Jei jūsų telefonas neįsijungia, kartais paaiškėja, kad kaltas visai ne telefonas. Problema gali kilti dėl sugedusio įkroviklio laido, adapterio ar net sieninio lizdo. Taigi, turėtumėte namuose išbandyti kitą USB kabelį, kitą maitinimo adapterį, jei tokį turite, ir kitą maitinimo lizdą bei įsitikinti, kad kalti ne jie.