Kaip Atskirti Kairines Duris?

Durys – tai vienas svarbiausių namo elementų, nes pvz., paradinės durys suteikia apsaugą, o vidaus durys, pvz., kambarių ar vonios, suteikia asmeniškumo. Vidaus durys, priklausomai nuo jų tipo, gali suteikti patalpai daugiau šviesos, jei duryse yra sumontuotas langas, arba atvirkščiai. Durys taip pat gali įsilieti į jūsų namo interjerą, jei pasirenkate spalviškai vienodas duris, arba atvirkščiai, gali tapti iškirtiniu interjero bruožu, jei pasirenkate ryškias duris. Durų pasirinkimas taip pat priklauso nuo jų atidarymo tipo, kad durų varstymas neužstotų baldų, rozečių ir pan., durys gali montuojamos dešininės arba kairinės. Kaip žinoti, kada kurios tinkamos?

Durų varstymo tipo nustatymas:

Durų atidarymo tipas nustatomas pagal tai, kurioje pusėje yra vyriai. Taigi, jei norite nustatyti, ar durys yra kairinės, tada atsistokite veidu į duris taip, kad durys atsidarytų į jus. Jei duris atidarant į save, jų vyrius matote kairėje pusėje, tada durys yra kairinės, o jei atvirkščiai, tada dešininės.

Kairinės ir dešininės durys:

Jei bandote atskirti, kurios durys yra kairinės, jums taip pat reikia žinoti, kas yra kairinės, o kas yra dešinės durys. Be to, turite žinoti, kad durų atidarymo kryptį nustatome stovėdami prieš duris, kai jos atsidaro į mus. Tokiu atveju jums bus daug lengviau, todėl, pirmiausia, apibrėžkime kairines ir dešinines duris.

  • Kairinės durys – durys, kurių vyriai yra kairėje pusėje.
  • Dešininės durys – durys, kurių vyriai yra dešinėje pusėje.