Vyriškos Šukuosenos Ilgiems Plaukams 2022 Metams

Kadaise ilgi plaukai tarp vyrų buvo populiarūs tik tarp roko dievų, banglentininkų ir riedlentininkų, tačiau šiais laikais vis daugiau vyrų renkasi šią šukuoseną. Nuo plaukų, kurių ilgis siekia pečius, iki apatinę nugaros dalį siekiančių karčių – ilgi plaukai gali būti stilingi. Yra daug ilgų plaukų šukuosenų, kurios madingos šiais metais. Pateikiame populiariausių vyriškų šukuosenų sąrašą, o jums reikia išsirinkti mėgstamiausią.

Arklio uodega:

Tai yra paprastas ir greitas būdas formuoti ilgus plaukus. Sušukuokite plaukus atgal, jei norite užtikrinti maksimalų blizgesį ir lygumą, naudokite plaukų formavimo želę ar kitą priemonę, tada plaukus suriškite gumele. Jei norite, kad plaukai nebūtų prigludę, galite vietoj šukų naudoti rankų pirštus. Tiesiog pirštais perbraukite plaukus ir suriškite juos plaukų gumele. Kad žvilgsnis nebūtų pernelyg varžantis ar griežtas, priekyje palikite kelias sruogas, kurios nukristų ant veido arba jas būtų galima užkišti už ausų.

Pusiau ilgos bangos:

Šis švelnus stilius yra susijęs su tekstūra ir matmenimis, todėl pasižymi vidutinės tekstūros bei tankumo bangomis. Ši išvaizda tinka beveik bet kokiai veido formai, tačiau geriausiai tinka tiems, kurie turi sluoksniuotą kirpimą. Norėdami kad jūsų plaukai šitaip atrodytų, užtepkite plaukų formavimo putas ant švarių drėgnų plaukų, gausiai sušukuokite ir palikite išdžiūti arba nusausinkite džiovintuvu, nukreipdami priekinę plaukų dalį atgal. Tada, kai plaukai beveik visiškai išdžiūsta, priekinę plaukų dalį švelniai sušukuokite atgal, o tada sutvirtinkite vidutinės fiksacijos plaukų laku.

Pusiau surišti plaukai:

Tai pusiau laisvi garbanoti plaukai, kurių viršutinė dalis yra surišta į uodegą. Taip surišti plaukai išryškina žandikaulio liniją ir kaklą. Pečius siekiantys netvarkingai garbanoti plaukai šiai išvaizdai suteikia dar didesnį įspūdį. Norėdami tokios šukuosenos, suimkite viršutinį plaukų trečdalį atgal ir suriškite į uodegą arba mazgą, pagal savo norą, tačiau neužfiksuokite plaukų per stipriai.

Ilgi plaukai viršugalvyje:

Jei ieškote būdo, kaip suteikti savo ilgiems plaukams naujos gyvybės, turėtumėte apsvarstyti galimybę pakeisti savo stilių. Nuskuskite plaukus galvos šonuose ir nugaroje, taip akimirksniu sukursite neįtikėtiną kontrastą tarp šios dalies ir viršugalvio. Tada tiesiog leiskite savo ilgiems plaukams viršugalvyje nukristi į vieną pusę, kad atrodytumėte įspūdingiau. Be to, šis kirpimas taip pat puikiai tinka su vyrišku kuodeliu.

Vyriškas kuodas:

Tai yra šiuolaikinė klasika, nes universalus vyriškas kuodas yra lengvai pritaikomas pagal veido formą. Sušukuokite plaukus atgal pirštais ir sutvirtinkite plaukų gumele, kad kai kurie plaukų galiukai išryškėtų. Nuo plaukų ilgio priklauso, kiek aukštai ar žemai galite nešioti kuodą, tačiau siekdami geriausios praktikos stenkitės, kad plaukai būtų šiek tiek žemiau viršugalvio. Ryškius veido bruožus turintys vaikinai gali plaukus sušukuoti glotniau arba palikti juos laisvesnius. Norėdami sukurti meniškai netvarkingą vyrišką kuodelį, pastumkite šukų galą po viršutine plaukų dalimi, kad šiek tiek atlaisvintumėte plaukų dalis aplink veidą.

Glotniai sušukuoti vidutinio ilgio plaukai:

Ši šukuosena ypač tinka tiems vyrams, kurie turi pusilgius plonus ir tiesius plaukus. Ploniems plaukams idealiai tinka blizgūs plaukai, kuriuos galima pasiekti pirštais perbraukus švarius plaukus naudojant vidutinio stiprumo plaukų gelį. Garbanotus ar tekstūruotus plaukus turintys vaikinai taip pat gali paryškinti šią išvaizdą plaukų putomis perbraukę priekinę plaukų dalį, kad jie būtų geriau prigludę. Garbanos gali būti paliktos beveik neformuotos plaukų formavimo priemonėmis, kad atrodytų šiek tiek netvarkingai.

Ilgi plaukai su barzda:

Ilgi plaukai yra gana įspūdingi, tačiau jei juos derinsite su barzda, jie bus dar įspūdingesni. Tiesiog įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą plaukų ir barzdos ilgį bei stilių, kad atitiktų jūsų siekiamą išvaizdą. Pavyzdžiui, ilgų plaukų bangos kartu su didele vešlia barzda išryškins laukinę ir tvirtą išvaizdą, o glotnūs plaukai kartu su subtilia barzdele atrodys kiek dalykiškai, todėl puikiai tinka darbo stiliui.

Ilgos garbanos:

Jei turite vešlius, ilgus ir garbanotus plaukus, kodėl gi jų nepademonstravus visu gražumu. Dėl savo natūralios tekstūros ir apimties ilgos garbanos gali būti puiki išvaizda tiems, kurie turi laisvą stilių. Žinoma, norėdami išgauti tokią išvaizdą, turėsite išlaikyti puikią plaukų būklę, todėl turėtumėte nepamiršti reguliariai kondicionuoti plaukų. Be to, būtinai turite investuoti į daug drėgmės suteikiančius plaukų produktus ir, kai tik įmanoma, leisti plaukams natūraliai išdžiūti, nes pastovus džiovinimas plaukų džiovintuvu gali padaryti žalą.

Ilgi ir tiesūs plaukai:

Ilgi ir tiesūs plaukai atrodo drąsiai ir traukia akį, tačiau labai svarbu išlaikyti tvarkingą plaukų skyrių ir lygius plaukų galiukus. Norint atrodyti tvarkingai ir stilingai, taip pat svarbu užtikrinti, kad jūsų plaukai būtų sveiki ir nuolat prižiūrimi. Tai sumažins skilinėjimą ir padidins blizgesį, tokiu būdu plaukai atrodys glotnesni. Žinoma, jei jūsų plaukai nėra natūraliai glotnūs arba visiškai tiesūs, visada galite juos ištiesinti tam skirtomis priemonėmis. Prieš tepdami plaukų formavimo priemones, tiesiog išdžiovinkite, tačiau nepamirškite naudoti apsaugas nuo karščio, kad sustabdytumėte slinkimą.

Dredai:

Turėdami ilgus plaukus galite pasidaryti įvairias įspūdingas šukuosenas, įskaitant dredus. Nors stilius tinka ne visiems vyrams, jis gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie yra pasirengę išbandyti ką nors neįprasto. Nesvarbu, ar supinate plaukus, ar susukate juos, dredai vienu metu gali atrodyti madingi ir išskirtinai stilingi. Taigi, jie yra madingas pasirinkimas, kuris gali akimirksniu pagerinti jūsų ilgų plaukų išvaizdą. Tiesiog įsitikinkite, kad esate pasirengęs sukurti ir išlaikyti šį stilių. Tačiau tai šukuosena, kuri nereikalauja pastovios priežiūros.

Ilgos pynės:

Vyrams, turintiems ilgus plaukus ir mėgstantiems drąsią išvaizdą, pynės gali būti puikus pasirinkimas. Jos ne tik išskirtinai stilingos, bet ir universalios, todėl gali būti pritaikytos prie įvairių stilių. Norėdami atrodyti subtiliai, pabandykite nešioti plaukus, supintus į vieną ilgą ir laisvą pynę pakaušyje. Arba, jei norite akį traukiančio stiliaus, tada supinkite plaukus į daug tvirtų pynių. Jūs netgi galite suderinti pynę arba pynes su vyrišku kuodu, kad gautumėte dvigubą stiliaus dozę.

Netaisyklingos garbanos:

Įžymybių ir stilingų vyrų visame pasaulyje pamėgta „bro flow“, netaisyklingų garbanų, šukuosena yra viena iš lengviausiai formuojamų šukuosenų vyrams su ilgais plaukais. Šis stilius yra universalus ir gali būti sukurtas taip, kad tiktų įvairioms plaukų tekstūroms. Tai gali suteikti atsipalaidavusią ir stilingą estetiką, todėl puikiai tinka atsipalaidavusiam, tačiau pasitikinčiam savimi vyrui. Ši šukuosena yra praktiška, todėl galite plaukus šukuoti atgal arba palikti kristi natūraliai. Tai padeda išryškinti jūsų veido bruožus. Be to, jums nereikia jaudintis dėl to, kad sugaišite daug laiko formuojant plaukus, o plaukų skyrius reikalauja mažai priežiūros.

Ilgi netvarkingi plaukai:

Vienas iš patraukliausių dalykų apie ilgus plaukus yra tai, kad yra daug galimybių juos formuoti. Jei esate vyras, mėgstantis eksperimentuoti su įvairia išvaizda, galite rasti tai, kas atitiktų jūsų veido formą ir asmeninius pageidavimus. Ilgi beprotiški plaukai tinka ne visiems: ši šukuosena skirta vaikinui, kuris mėgsta išsiskirti iš minios. „Crazy hair“ yra madingas požiūris į stilių, kuris yra susijęs su apimtimi ir geriausiai tinka tekstūruotiems plaukams, kad būtų sukurta vėjo ištaršytų plaukų išvaizda. Netvarkingi plaukai gali būti neįtikėtinai seksualūs ir pritraukti dėmesį. Norint pasiekti tokią išvaizdą, jums reikės tvirtą fiksavimą suteikiančios priemonės ir daug pasitikėjimo savimi.